Termy w Bukowinie Tatrzańskiej

Wyjazd w góry to nie tylko żmudne wędrówki. Tutaj można także skorzystać z ciekawej oferty ośrodków Spa. Tak jest chociażby w Bukowinie Tatrzańskiej. Od dłuższego już czasu bardzo chętnie odwiedzane są słynne termy w Bukowinie. To miejsce, które z pewnością dostarczy wiele rozrywki odwiedzającym w każdym wieku. Baseny termalne w Bukowinie to od lat jedna z większych atrakcji, zaraz po obleganych zimą stokach narciarskich.

Termy w Bukowinie Tatrzańskiej to nowoczesny kompleks basenów geotermalnych, który każdego roku odwiedzany jest przez całe rzesze turystów z różnych rejonów naszego kraju oraz z zagranicy. Wody w Bukowinie mają właściwości termalne, do tego zadbano i o infrastrukturę basenową, która sprzyja relaksowi i dobrej zabawie. To miejsce, które z pewnością warto odwiedzić w trakcie pobytu w Bukowinie lub jej okolicach. Wizycie w termach bukowińskich sprzyja rozbudowana baza noclegowa w tej miejscowości. Jeśli chodzi o noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej [], to każdy może znaleźć odpowiedni hotel, ośrodek wczasowy, pensjonat albo kwaterę prywatną. W termach mogą zrelaksować się osoby w różnym wieku i o różnych oczekiwaniach. Na chwilę obecną można skorzystać z basenów wewnętrznych i zewnętrznych, które wypełnione są wodą termalną, której temperatura przekracza 30 stopni C. Dostępne są zarówno baseny rekreacyjne, jak i typowo pływackie dla osób, które lubią relaksować się aktywnie. A to bynajmniej nie wszystko, ponieważ w Bukowinie Tatrzańskiej znajdują się również łaźnie parowe, sauny, jacuzzi oraz zjeżdżalnie, które spodobają się także i dzieciom. W tym miejscu warto podkreślić, że kompleks term dostosowany został także do oczekiwaniom najmłodszych gości – nad rozrywkami dla dzieci (zjeżdżalnie, rwąca rzeka, 4 baseny) czuwają doświadczeni ratownicy.

Wiele osób decyduje się podczas urlopu skorzystać z bardzo popularnych w tej chwili zabiegów Spa i wellness [https://pl.wikipedia.org/wiki/Wellness]. Naturalnie można skorzystać z takiej oferty także i w termach bukowińskich. Kompleks oddaje do użytku 8 saun – znajdują się tutaj zarówno klasyczne sauny fińskie, jak i łaźnie parowe, sauna infrared itd. Oprócz tego w ekskluzywnym centrum Spa&Wellness oferowane są różnego rodzaju zabiegi i rytuały relaksacyjne, które przeprowadzane są przez doświadczony personel kompleksu term.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>